KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14299222
nr 1429 9222
Träsnitt
Henry Andersson. Signerad, numrerad 2/150, daterad -58. Bildmått: 21x15, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:29:41
30/10 22:02:57
200 kr
1/11 19:35:17